ویژه نامه اقتصادی و تجاری ایرانیان

شرکت مهندسی و بازرگانی تجهیزات برق نیرو رامشیر ( رامتک )

 

مدیریت شرکت مهندسی و بازرگانی نیرو رامشیر با بیش از 35 سال تجربه مفید وسابقه درخشان از شرکتهای فعال در اجرای پروژه های مختلف صنعتی و عمرانی بعنوان تأمین کننده تجهیزات اساسی برق، مکانیک، ابزار دقیق و سازه های فلزی با در اختیار داشتن نمایندگی شرکتهای مختلف و بزرگ بین المللی و داخلی می باشد.

علاوه بر تأمین تجهیزات مورد نیاز پروژه ها، این شرکت در زمینه های طراحی، مهندسی و اجرا (EPC) در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بصورت فعال مشارکت داشته است. تأمین تجهیزات بویژه در صنعت برق شامل کابلهای فشارقوی، متوسط و ضعیف و کابلهای کنترل و ابزار دقیق، تجهیزات فشارقوی، ترانسفورماتورهای قدرت، تجهیزات روشنایی و تجهیزات ضد انفجار و همچنین در زمینه تجهیزات مکانیکی (ثابت و گردان) و خطوط لوله (انوع لوله، تیوب، شیرآلات و اتصالات) و همچنین ساخت و نصب سازه های فلزی (صنعتی و تجاری)، فعالیت اصلی این شرکت را شامل می گردد

http://www.ramtec-ir.com/FA/index.html

فوق تخصص دندان پزشک و زیبایی دندان دکتر طلوع

 

شرکت ایرانیان بهبود سیر سینا با نشان سینا مدتور با هدف تسهیل گری خدمات نوین طبی در کشور ایران و انتقال متقضیان خدمات به مراکز تخصصی و ارائه خدمات سیاحتی سلامت فعالیت خود را از حدود سه سال قبل آغاز نموده و تاکنون در حدود نزدیک به 2000 بیمار از کشور افغانستان را در ایران پذیرا بوده است. شرکت سینا مد تور با مدیریت عمومی دکتر امیرحسین طلوع و با زیرساخت کاملا طبی فعالیت خود را آغاز نموده و سپس مجوزات لازم را از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و سپس وزارت خارجه دریافت نموده و هم اکنون مفتخر است که به شکل کاملا تخصصی مراحل دریافت ویزای تی (T) یعنی ویزای درمانی توسط این شرکت انجام می گردد. مدیریت این شرکت برای آشنایی با مردم رنج دیده افغانستان مدت شش ماه در افغانستان اقامت گزید تا بتواند نیازهای واقعی بیماران را شناخته و بهترین خدمات را در اختیار آنان قرار دهد. امید است بتوانیم مرحمی بر دردمندی lمریضان کشور دوست و همسایه و همزبانمان، افغانستان باشیم.

https://www.sinamedtour.com/

تولید کننده لوازم آشپزخانه سالوت

 

فروش عمده لوازم آشپزخانه ،اکسسوری و لوازم خانه و آشپزخانه، محصولات بهداشتی و زیبایی و سلامت
لوازم التحریر و سرگرمی های فکری ، اسباب بازی و کودک ، لوازم دکوری و تزئین دکوراسیون
ابزار آلات و لوازم کاربردی ، ظروف و لوازم آشپزخانه، سرویس های سرو و پذیرایی و ورزشی و لاغری

https://salot.biz/