ویژه نامه اقتصادی و تجاری ایرانیان

اولین ویژه نامه اقتصادی و تجاری ایران در اوراسیا

 

ما اعتقاد داریم فروش و مارکتینگ اتفاقی صورت نمیپذیرد و برای رسیدن به هدف باید در مسیری هدفمند قدم گذاشته و با برنامه ای موثر و مدون شناخت برای دو طرف معاملات ایجاد شود و با کمترین هزینه و سریع ترین زمان برای فروشنده ایجاد فروش و برای خریدار بهترین فروشنده معرفی شود .

برای اولین بار ویژه نامه اطلاع رسانی شرکت ها و تولید کنندگان ایرانی به زبان روسی بنام Arevik Business Magazine با هدف توزیع در ارگان ها و شرکت های بازار هدف در کشور ارمنستان بصورت ماهنامه با کیفیت در شان تجار ایرانی چاپ و توزیع میشود .

جهت اطلاعات بیشتر با شماره روابط عمومی بازرگانی بین المللی آرک تماس بگیرید

09358159985

شرکت تولیدی دیوار های پیش ساخته wall speed

 
شرکت ابنیه مقاوم آریا

سرعت، ایمنی و سبک‌‌‌‌ سازی را با دیوارهای عایق وال اسپید تجربه کنید

شرکت ابنیه مقاوم آریا، تولیدکننده نسل جدید دیوارهای غیر باربر با تکنولوژی PLASTEDIL سوئیس است. محصولات این شرکت با برند ®WallSpeed در کارخانه‌ای به مساحت ۱۲۰۰۰ مترمربع واقع در شهرک صنعتی نظرآباد تولید می‌شود. استفاده از این محصولات، اجرای سبکترین دیوارها را با بالاترین سرعت امکان پذیر می‌سازد.

پانل وال اسپید ساخته شده با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته تمام اتوماتیک و تکنولوژی شرکت PLASTEDIL در ایران تحت برند وال اسپید تولید می‌گردد. پارتیشن‌های وال اسپید که یکی از انواع سیستم‌های ساخت و ساز خشک (DRY WALL) محسوب می‌شوند، دیوارهای سازه‌ای غیرباربری هستند که جهت مصارف گوناگون از جمله تقسیم فضاهای داخلی ساختمان، دیوارهای پیرامونی و دیوارهای جداکننده بین واحدها استفاده می‌شوند.

https://wallspeed.com/

شرکت تولیدی آرایشی و بهداشتی لابراتوار اخوی ( سی گل )

 

شرکت لابراتوار دکتر اخوی با بیش از سه دهه سابقه درخشان در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی ؛ این شرکت در سال 1369 توسط آقای دکتر نصراله اخوی تأسیس شده و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی را با نام تجاری سی‌گل(SEAGULL) آغاز نمود. مؤسس این شرکت تولیدی به عنوان تنها متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرده عصاره چهل سال تجربیات خود را در محصولات لابراتوار دکتر اخوی فرموله کردند که با نام های تجاری سی‌گل(SEAGULL)، پریم(PRIME)، فریس(FRICE) و فارمد(PHARMED) معرفی شدند و این روند همچنان ادامه دارد.

https://www.akhavilab.com/fa/main.html

شرکت تولیدی ترانس فورماتورهای برق صنعتی ایران ترانسفو

 

شرکت تولیدی ترانس فورماتورهای برق صنعتی ایران ترانسفو

گروه ايران‌ترانسفو به پشتوانه نیم قرن تجربه در صنعت ترانسفورماتور، به عنوان تولید کننده پیشرو در خاورمیانه همواره به دنبال ارتقا کیفیت و تولید محصولات متنوع همگام با فناوری روز دنیا می باشد. محصولات شرکت بخش وسیعی از ترانسفورماتور هاي كوچك توزيع تا ترانسفورماتور هاي بزرگ قدرت، ترانسفورماتور های خاص متناسب با نیاز صنعت، تجهيزات ترانسفورماتور و همچنین انواع پست ها را در بر مي گيرد. هدف اصلی مجموعه ایران‌ترانسفو جلب رضایت مشتریان با ارائه بهترین محصول و خدمات می‌باشد.

http://www.iran-transfo.com/